Physical Education (767 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.80 | 47.60 | 46.40 | 45.20 | 44.00 | 42.80 | 41.60 | 40.40 | 39.20 | 38.00 |
50 (20 total)
- Allday, Bethany (Strathmore Secondary College)
- Banica, Maria (Emmanuel College (Altona North))
- Bouphasavanh, Dara (Keysborough Secondary College- Banksia Campus)
- Broome, Francesca (Loreto Mandeville Hall)
- Chow, Ashley (East Doncaster Secondary College)
- Cormack, Harry (Scotch College)
- Dyson, Candice (Viewbank College)
- Mclean, Thomas (Haileybury College)
- Mcphee, David (Christian College Institute of Senior Education)
- Mcrae, Lachlan (Yarra Valley Grammar School)
- Meade, Madeleine (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Nomikoudis, Maria (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- O'Callaghan, Luke (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Oliver, Kathryn (Korowa Anglican Girls' School)
- Parkinson, Nicholas (Mckinnon Secondary College)
- Robinson, Sarah (Ballarat Clarendon College)
- Sandison, Emily (Luther College)
- Spencer, Joel (Balwyn High School)
- Tharle, Lauren (Mount Evelyn Christian School)
- Tovey Crutchfield, Emma (Melbourne Girls Grammar)
49 (12 total)
- Demiri, Emine (Lakeview Senior College)
- Donne, Jack (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Dun, Tiffany (Doncaster Secondary College)
- Langton, Jake (St Kevin's College Toorak)
- Lowe, Brandon (Catholic Regional College Sydenham)
- Man, Abella (Fintona Girls School)
- Sendikas, Alexander (Yarra Valley Grammar School)
- Stone, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Van Der Veen, Rachel (Catholic College Wodonga)
- Victor, Jake (St Kevin's College Toorak)
- Young, Brendan (Mount Eliza Secondary College)
- Zethoven, Damon (Trinity Grammar School)
48 (16 total)
- Bailey, Stevie (Luther College)
- Centrone, Carla (Our Lady of Sion College)
- Di Medio, Stefan (De La Salle College)
- Dutt, Chelsea (Mentone Girls' Grammar School)
- Francis, Matthew (St Bede's College)
- Fusinato, Sarah (Marist Sion College)
- Hansen, Andrew (Camberwell Grammar School)
- Mcloughlin, Marnie (Korowa Anglican Girls' School)
- Millen, Eliza (Ballarat Clarendon College)
- Mishricky, Benjamin (Scotch College)
- Outen, Jesse (St Kevin's College Toorak)
- Schumann, Emma (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Smith, William (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Watkin, Hunter (Melbourne Grammar School)
- Wild, Madeline (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Wilson, Alice (Canterbury Girls Secondary College)
47 (26 total)
- Adams, Rachel (Fintona Girls School)
- Borthwick, Phoebe (Wesley College)
- Collins, Courtney (Tintern Schools)
- Cottrell, Jessica (St Peter's College)
- Dabab, Mohammed (Lalor Secondary College)
- Dassie, David (St Kevin's College Toorak)
- Davis, Nicola (Bentleigh Secondary College)
- Exley, Joshua (Yarra Valley Grammar School)
- Gagiero, Oliver (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Guy, Emilie (Loreto Mandeville Hall)
- Kennedy, Joel (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Lewis, Ashleigh (Caulfield Grammar School)
- Macleod, Gina (Christian College Institute of Senior Education)
- Mann, Rebecca (Catholic College Bendigo)
- Marmilic, Sasha (Santa Maria College)
- Mawditt, Lionel (John Monash Science School)
- Mcdonald, Ruby (Loreto Mandeville Hall)
- Mckay, Isabella (Ballarat Clarendon College)
- Morison, Maxwell (Mentone Grammar School)
- Nigro, Stefan (Melbourne Grammar School)
- Parrott, Ry (Ballarat Grammar)
- Rosenthal, Theodore (Melbourne Grammar School)
- Scordamaglia, Isabella (Gladstone Park Secondary College)
- Thompson, Benjamin (Luther College)
- Ward, Brittney (Ballarat Clarendon College)
- Wright, Madeline (Ringwood Secondary College)
46 (37 total)
- Ball, Bridget (Lauriston Girls School)
- Bisognin, Liam (De La Salle College)
- Browne, Spencer (Caulfield Grammar School)
- Buratto, Isaac (Carey Baptist Grammar School)
- Carroll, Erin (Strathmore Secondary College)
- Cecchetto, Samantha (Siena College)
- Dale, Caitlin (Montmorency Secondary College)
- Davies, Jessica (Melbourne Girls' College)
- Fabris, Elliot (De La Salle College)
- Foster, Sarah (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Guy, Sarah (Loreto Mandeville Hall)
- Isgro Lo Giudice, Giselle (Balwyn High School)
- Karambelas, Simone (Melbourne Girls Grammar)
- Karkalas, Nicholas (Ivanhoe Grammar School)
- Leahey, David (Melbourne Grammar School)
- Liu, Simon (Melbourne Grammar School)
- Madders, Freya (Melbourne Girls Grammar)
- Mccarroll, Charmarelle (Mortlake College)
- Mcclelland, Nathan (Blackburn High School)
- Morton, Alistair (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Nolan, Sophie (Our Lady of Mercy College)
- Noone, Tessa (Wycheproof P-12 College)
- Peverelle, James (St Kevin's College Toorak)
- Plant, Liam (Mooroolbark College)
- Post, Joseph (Kew High School)
- Pring, Eugene (Parade College)
- Ricardo, Daniel (Melbourne Grammar School)
- Robertson, Ellen (Ballarat Clarendon College)
- Rogers, Georgia (Yarra Valley Grammar School)
- Rosenstein, Julian (Mckinnon Secondary College)
- Ryan, Kayla (Methodist Ladies College)
- Salmon, Penelope (Sacred Heart College Geelong)
- Serry, Jacob (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Sexton, Annie (Our Lady of Mercy College)
- Villaluz, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Waite, Harry (Melbourne Grammar School)
- Welsh, Lucy (St Michael's Grammar School)
45 (53 total)
- Amos, Darcy (Ringwood Secondary College)
- Aoun, Lucas (St Michael's Grammar School)
- Balasooriya, Roshini (Macrobertson Girls High School)
- Barnes, Kirsty (Cobram Secondary College)
- Bennett, Henry (Ballarat Clarendon College)
- Blencowe, Jayden (Bendigo Senior Secondary College)
- Bottomley, Jessica (Frankston High School - VCE Campus)
- Chan, Rebekah (Macrobertson Girls High School)
- Christelow, Chelsea (Plenty Valley Christian College)
- Clarke, Elizabeth (Bayside Christian College)
- Connoley, Bronte (The Geelong College)
- Crothers, Briar-Rose (Girton Grammar School Ltd)
- Dauer, Evan (Marcellin College)
- De Fina, Isabelle (St Michael's Grammar School)
- Flynn, Amelia (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Goodings, Matthew (Emmaus College)
- Hanrahan, Liam (St Patrick's College)
- Hardy, Daniel (Eltham College)
- Haw, Ashleigh (Mckinnon Secondary College)
- Hayes, Kate (Catholic Ladies College)
- Hoang, Philip (Salesian College)
- James, Bethany (Frankston High School - VCE Campus)
- Kelly, Madeline (Sacred Heart College Kyneton)
- Kerr, William (Aquinas College)
- Kiparoglou, Michael (St Leonards College)
- Liubinas, Nicholas (Ballarat Clarendon College)
- Mahoney, Erin (Siena College)
- Mason, Brandon (John Monash Science School)
- Mcmaster, Thomas (St Patrick's College)
- O'Connell, Ainslee (Catholic College Wodonga)
- Paoli, David (St Bernard's College)
- Papadopulos, James (St Kevin's College Toorak)
- Parkinson, Ashleigh (St Helena Secondary College)
- Pasquali, Ryley (Galen College)
- Pennefather, Marcus (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Pyman, Genevieve (Lauriston Girls School)
- Rice, Edward (St Michael's Grammar School)
- Sargent, Ashlee (Bacchus Marsh Grammar)
- Slater, Lauren (Clonard College)
- Smith, Ryan (Distance Education Centre Victoria)
- Spina, Christian (Marcellin College)
- Stares, Hamish (Yea High School)
- Sutton, Dylan (Koo Wee Rup Secondary College)
- Sydenham-Clarke, Lochie (Carey Baptist Grammar School)
- Tass, Elena (Heathdale Christian College Werribee Campus)
- Teague-Neeld, Alice (Ivanhoe Grammar School)
- Tickle, Madeleine (Canterbury Girls Secondary College)
- Valente, Robert (St Helena Secondary College)
- Viti, Katherine (Siena College)
- Warren-Smith, Casey (Siena College)
- White, Joanna (Strathmore Secondary College)
- Wittner, Georgia (Lauriston Girls School)
- Wylie, Angus (The Geelong College)
44 (73 total)
- Anstey, Luke (Newhaven College)
- Ashwin, Grace (Heathdale Christian College Werribee Campus)
- Blaich, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Blain, Sally (Ringwood Secondary College)
- Carlos, Eilyssa (Suzanne Cory High School)
- Carney, Teagan (Distance Education Centre Victoria)
- Chittendon, Isaac (Ballarat Clarendon College)
- Clarke, Hannah (Melbourne Girls Grammar)
- Coates, Tess (Notre Dame College)
- Colin, Amber (Aitken College)
- Conroy, Chloe (Our Lady of Mercy College)
- Davis, Jesse (The Peninsula School)
- Di Natale, Kristina (Aquinas College)
- Dimasi, Alexandrea (Melbourne Girls Grammar)
- Diston, Ashlee (St Paul's Anglican Grammar School)
- Dunell, Laura (Diamond Valley College)
- Ejtemai-Jandaghi, Sam (Box Hill High School)
- Evans, Grace (Genazzano F.C.J. College)
- Freeman, Abbie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- French, Jake (Xavier College)
- Fry, Edwina (Ballarat Grammar)
- Gerrish, Ebony (Notre Dame College)
- Gheller, Patrick (St Kevin's College Toorak)
- Gibbs, Nicholas (Mentone Grammar School)
- Gibson, Jackson (Camberwell High School)
- Gifford, Colin (Melbourne Grammar School)
- Gosbell, Emma (Ringwood Secondary College)
- Gostin, Jacob (The King David School- Senior School)
- Grant, Cody (Ballarat Clarendon College)
- Grgic, Ivan (St Bernard's College)
- Hall, Edward (Mentone Grammar School)
- Haynes, Lauren (Aquinas College)
- Heatley, Adam (St Bede's College)
- Hill, Georgia (Mater Christi College)
- Hill, Samuel (Melbourne Grammar School)
- Hinton, Georgia (Lauriston Girls School)
- Johnson, Jordan (Mentone Grammar School)
- Jones, Austin (Numurkah Secondary College)
- Karikas, Jonathan (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Kuo, Serena (Caulfield Grammar School)
- Kutschker, Micah (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Lee, Byron (Melbourne High School)
- Lescai, Prue (Genazzano F.C.J. College)
- Macdonald, Andrew (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Mascitelli, Jack (Camberwell Grammar School)
- Matthews, Sophie (Siena College)
- Mccoll, Kelsey (St Helena Secondary College)
- Mclane, Herman (Melbourne Grammar School)
- Mcmaster, Sarah (Yea High School)
- Murphy, Declan (St Bede's College)
- Nasser, Wasim (Emmanuel College (Altona North))
- Olivier, Petrus (Brighton Grammar School)
- Porter, Jack (Nagle College)
- Preston, Darcy (St Patrick's College)
- Randell, Callum (Melbourne Grammar School)
- Rayner, Bethany (Ave Maria College)
- Rowles, Jenna (St Joseph's College Mildura)
- Sando, Jacob (Trinity Grammar School)
- Sanford, Ellie (Caulfield Grammar School)
- Sawaya, Patrick (St Bernard's College)
- Shalders, Stacey (Mortlake College)
- Sheppard, Sophie (Kilbreda College)
- Smith, Ricky (Rosebud Secondary College)
- Soden, Lucy (Canterbury Girls Secondary College)
- Sullivan, Ellie (St Columba's College)
- Tannourji, Andrea (Doncaster Secondary College)
- Thomson, James (Camberwell Grammar School)
- Tjong, Jaydan (St Helena Secondary College)
- Waller, Jacob (Girton Grammar School Ltd)
- Watson, Hannah (Our Lady of Mercy College)
- Whitehead, Alex (Kew High School)
- Wood, Thomas Ye-Chin (Carey Baptist Grammar School)
- Zhang, David (Box Hill High School)
43 (86 total)
- Ang, Sim Yung (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Anketell, Tammy (Nagle College)
- Apostolopoulos, Deanna (Avila College)
- Benham, Tayla (Buckley Park College)
- Benton, Joshua (De La Salle College)
- Billings, Sarah (Ruyton Girls' School)
- Brookes, Harrison (St Kevin's College Toorak)
- Bunker, Georgia (Kingswood College)
- Burgess, Felicity (Ballarat Clarendon College)
- Butler, Nicole (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Butterworth, Matthew (Taylors Lakes Secondary College)
- Carey, Thomas (Scotch College)
- Clancy, Annabelle (Kilbreda College)
- Comito, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- Cotton, Jack (Wesley College)
- Dade, Benjamin (Padua College)
- Daly, Michael (Catholic College Wodonga)
- Demelis, Thomas (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Di Paolo, Gerard (Mazenod College)
- Dolman, Stephanie (Girton Grammar School Ltd)
- Douglas, Benjamin (Scotch College)
- Dunn, Shannon (Sacred Heart College Geelong)
- Eastman, Emily (Star of The Sea College)
- Eccles, Tara (Warrnambool College)
- Egan, Maddison (Rosehill Secondary College)
- Eid, Raymond (St Bernard's College)
- Fairhall, Lucy (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Galea, Steven (Taylors Lakes Secondary College)
- Gambaro, Jake (St Kevin's College Toorak)
- Geurts, Samuel (Padua College)
- Gojevic, Ivana (Siena College)
- Green, Joshua (St Bede's College)
- Gulifa, Luke (St Bernard's College)
- Hands, Angus (Whitefriars College)
- Hayden, Samuel (Ballarat Clarendon College)
- Hennessy, Samuel (St Helena Secondary College)
- Howell, Sophie (Siena College)
- Howes, Patrick (Luther College)
- James, Whitney (Benalla P-12 College)
- Karvela, Nikolas (Melbourne Grammar School)
- Keily, Rebecca (St Margarets School)
- Kernahan, Michael (Mentone Grammar School)
- Kirby, Indya (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Kirkwood, Miranda (Siena College)
- Kotekar, Prabhav (Ballarat Clarendon College)
- Kreidl, Alannah (The Geelong College)
- Ktenas, Jessi (East Doncaster Secondary College)
- Kuen, Michaela (Our Lady of Mercy College)
- Lanyon, Annabel (Methodist Ladies College)
- Llewelyn, Andrew (Caulfield Grammar School)
- Loo, James (East Doncaster Secondary College)
- Martin, Sarah (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Matchett, Hannah (St Paul's Anglican Grammar School)
- Mcdonald, Liam (St Kevin's College Toorak)
- Mcguire, Trent (Aitken College)
- Mckay, Michael (Xavier College)
- Mills, Charlotte (Siena College)
- Mitchell, Erin (Mater Christi College)
- Mooney, Thomas (St Patrick's College)
- O'Brien, Caterina (Star of The Sea College)
- O'Brien, Shai (Catholic College Bendigo)
- Overmars, Isabella (Siena College)
- Pannell, Holly (Wesley College)
- Parker, Isaac (Ballarat Clarendon College)
- Pavlos, Katerina (Caulfield Grammar School)
- Potter, Benjamin (Saint Ignatius College Geelong)
- Raso, Adrian (Warrandyte High School)
- Rice, Annie (St Columba's College)
- Richards, Oscar (Parkdale Secondary College)
- Roem, Katherine (Methodist Ladies College)
- Rolfe, Brynach (St Kevin's College Toorak)
- Rowe, Chelsea (Sacred Heart College Geelong)
- Runacres, Megan (Frankston High School - VCE Campus)
- Ryan, Georgina (Genazzano F.C.J. College)
- Schnell, Anita (John Monash Science School)
- Smith, Elke (Braemar College)
- Smyth, Courtney (Ringwood Secondary College)
- Thompson, Jessica (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Tran, Anhkim (Suzanne Cory High School)
- Vickov, Klara (Macrobertson Girls High School)
- Warton, Phillip (Eltham College)
- Wells, Lachlan (Distance Education Centre Victoria)
- Westley, Alix (Toorak College)
- Wong, Serina (Kew High School)
- Yang, Veina (East Doncaster Secondary College)
- Young, Daniel (Yarra Valley Grammar School)
42 (121 total)
- Anastasi, Stephanie (Lalor Secondary College)
- Anderson, Thomas (Scotch College)
- Angerosa, Bianca (Penola Catholic College)
- Baker-Campbell, Anna (Mercy Regional College Camperdown)
- Bartlett, Jordan (Nagle College)
- Beard, Joel (Girton Grammar School Ltd)
- Benjemaa, Aisha (Beaconhills College - Pakenham)
- Berghella, Fernando (Marcellin College)
- Boldiston, Zoe (Notre Dame College)
- Bonet, Dexter (Haileybury College)
- Boykett, Robert (Trinity Grammar School)
- Brettell, Riley (St Bernard's College)
- Brunton, Alexandra (Brentwood Secondary College)
- Bryan, Luke (St Kevin's College Toorak)
- Bryans, Chelsea (Ballarat Clarendon College)
- Butler, James (Northcote High School)
- Capomolla, Nicholas (Mentone Grammar School)
- Carter, Meredith (St Catherine's School)
- Carter, Rebecca (Mullauna College)
- Clayton, Emily (Macrobertson Girls High School)
- Copeland, Tiffany (Lauriston Girls School)
- Crawley, Lauren (Maranatha Christian School)
- Day, Samantha (Distance Education Centre Victoria)
- De Kretser, Shane (Maranatha Christian School)
- Delahunt, Emma (Genazzano F.C.J. College)
- Den Ouden, Rebecca (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Deppe, John (St Bede's College)
- Duffy, Eliza (St Columba's College)
- Edsell, Alison (Ivanhoe Grammar School)
- Eshetu-Mulugeta, Michael (Mooroolbark College)
- Fitzpatrick, Harriet (Ballarat Grammar)
- Flahavin, Dana (Mirboo North Secondary College)
- Fornito, David (East Doncaster Secondary College)
- Fraser-Schmuki, Nathan (St Kevin's College Toorak)
- Fraser, Jonathan (Mooroolbark College)
- Gallucci, Katerina (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Gatt, Daniel (Caroline Chisholm Catholic College)
- Geary, Tobias (Catholic College Bendigo)
- Glenn, Jemma (Catholic College Sale)
- Glover, Samuel (Ballarat Clarendon College)
- Groves, Eliza (Monivae College)
- Harris, Darci (Toorak College)
- Hartley, Ryan (Melbourne Grammar School)
- Hayes, Brianna (Melbourne Girls' College)
- Hemmett, Michael (Caulfield Grammar School)
- Henderson, James (Melbourne Grammar School)
- Hili, Michael (St Kevin's College Toorak)
- Honan, William (Xavier College)
- Hubben, Jade (Mooroolbark College)
- Hubben, Paula (Mooroolbark College)
- Jaensch, James (St Kevin's College Toorak)
- Kennedy, Sarah (Catholic College Sale)
- Keys, Thomas (Xavier College)
- King, Thomas (Catholic College Sale)
- Knox, Sebastian (Xavier College)
- Komp, Zoe (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Krsul, Jack (Geelong Grammar School)
- Larosa, Ben (Marcellin College)
- Lawrence, Henrietta (Toorak College)
- Leis, Aaron (Yarra Valley Grammar School)
- Loccisano, Christina (Santa Maria College)
- Locke, James (Ivanhoe Grammar School)
- Ma, Tim (Maribyrnong Secondary College)
- Macinnes, Alister (Ballarat Grammar)
- Mcgregor, Steven (Fountain Gate Secondary College)
- Merrick, Nicholas (St Francis Xavier College)
- Mills, Holly (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Moretta, Chiara (Our Lady of Mercy College)
- Morris, Jaleesa (Ballarat Clarendon College)
- Morrissey, Emma (Melbourne Girls' College)
- Nagel, Ryley (Damascus College)
- Neate, Noah (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Nixon, Lachlan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Norris, Tom (St Kevin's College Toorak)
- O'Sullivan, Erin (Melbourne Girls Grammar)
- Oliver, Ben (Ivanhoe Grammar School)
- Ollis, Kelsey (Bellarine Secondary College)
- Parker, Scarlett (Mornington Secondary College)
- Partos, Max (Koonung Secondary College)
- Patil, Ishwari (Macrobertson Girls High School)
- Patterson, Daniel (Plenty Valley Christian College)
- Perry, Lateisha (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Piccione, Joseph (Strathmore Secondary College)
- Powson, Meg (Mullauna College)
- Price, Tess (St Catherine's School)
- Rahilly, Jennifer (Korowa Anglican Girls' School)
- Ratcliffe, Madeleine (Warrnambool College)
- Rohan, Connor (St Bede's College)
- Rouse, Claudia (Methodist Ladies College)
- Salt, Christopher (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Sando, Brooke (Fairhills High School)
- Satkunasingam, Koveendran (Fairhills High School)
- Schafer, Alex (Mount Lilydale Mercy College)
- Schlicht, Jemma (Methodist Ladies College)
- Seymour, James (Xavier College)
- Shields, Emily (Wanganui Park Secondary College)
- Simkiss, Patrick (St Kevin's College Toorak)
- Simmons, Lachlan (Melbourne Grammar School)
- Siriweera, Shaun (Scotch College)
- Smith, Gemma (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Stacey, Luke (Xavier College)
- Stewart, Sam (Melbourne High School)
- Storer, Olivia (Galen College)
- Strauch, Jenna (Korowa Anglican Girls' School)
- Sutherland, Timothy (Bacchus Marsh Grammar)
- Tailby, Jordan (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Tangey, Demi (Damascus College)
- Taylor, Rebecca (Blackburn High School)
- Taylor, William (Box Hill High School)
- Terrell, Peta (Siena College)
- Traplin, Benjamin (Doncaster Secondary College)
- Underwood, Matthew (Braemar College)
- Ward, Austin (Fitzroy High School)
- Watson, Samantha (Aquinas College)
- Watts, Samuel (Marist Sion College)
- Wilde, Oliver (Brighton Secondary College)
- Wiley, Benjamin (Eltham College)
- Wirtz, Charlotte (Ruyton Girls' School)
- Woodland, Nicholas (Nagle College)
- Woodstock, Daniel (Aquinas College)
- Worsnop, Lachlan (St Joseph's College Ferntree Gully)
41 (147 total)
- Aarons, Mitchell (Mount Scopus Memorial College)
- Ahearn, William (Melbourne Grammar School)
- Allan, Sarah (Horsham College)
- Allen, Nikki (Melbourne Girls Grammar)
- Alsop, Benjamin (Ringwood Secondary College)
- Altis, Michael (Ivanhoe Grammar School)
- Argento, Nicholas (Mary Mackillop Catholic Regional College)
- Atley, Dominique (Rochester Secondary College)
- Bade, Luca (Brighton Grammar School)
- Beecroft, Aaron (Notre Dame College)
- Berry, Wilson (Maribyrnong Secondary College)
- Bethavas, Theana (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Bethune, Jordyn (Siena College)
- Bisignano, Laura (Siena College)
- Blyth, Joseph (Aquinas College)
- Borthwick, Fergus (Melbourne Grammar School)
- Bough, Thomas (St Leonards College)
- Boxall, Hayley (Tyrrell College)
- Bravis-Walmaggia, Luke (Carwatha College P-12)
- Broadhurst, Edward (St Kevin's College Toorak)
- Brooks, Kathryn (Kingswood College)
- Butler, Sharn (Mater Christi College)
- Byron, Christopher (Caulfield Grammar School)
- Camenzuli, Emily (Catholic Regional College Sydenham)
- Carroll, Nicolas (Notre Dame College)
- Carson, Elisa (Melbourne Girls Grammar)
- Cassar, Tamika (Ave Maria College)
- Castle, Stephanie (Kingswood College)
- Clayton, Holly (Mentone Grammar School)
- Collins, Eliza (Siena College)
- Costa, Giulia (Our Lady of Mercy College)
- Cove, Thomas (St Patrick's College)
- Crane, Paige (Brentwood Secondary College)
- Danino, Ashlee (Mount Scopus Memorial College)
- De Chalain, Courtney (St Margarets School)
- Dehigaspitiyage Don, Naween (John Monash Science School)
- Dowd, Tristan (Emmanuel College (Altona North))
- Drever, Tiana (Phoenix P-12 Community College)
- Dubbeld, Emma (Brighton Secondary College)
- Earl, Carleigh (Overnewton Anglican Community College)
- Edwards, Jake (Portland Secondary College)
- Fahroedin, Darcy (Christian College Institute of Senior Education)
- Finzi, Elisa (Firbank Grammar School)
- Fisher, Bridget (Padua College)
- Fitzpatrick, Rochelle (Christian College Institute of Senior Education)
- Fogarty, Danielle (St Brigid's College)
- Ford-Learner, Nick (Melbourne Rudolf Steiner School)
- Fox, Grace (Ruyton Girls' School)
- Friend, Billy (St Kevin's College Toorak)
- Gabriele, Simone (Rosehill Secondary College)
- Gavillucci, Nathan (Marcellin College)
- Girton, Dariyn (Our Lady of Sacred Heart College)
- Godwin, Cassandra (Aquinas College)
- Gunjaca, Claudia (Kardinia International College)
- Hall, Luke (Marist Sion College)
- Hansen, Courtenay (Carey Baptist Grammar School)
- Heilberg, Liam (Haileybury College)
- Herd, Oliver (St Bede's College)
- Heverin, Dane (St Bede's College)
- Hicks, James (Scotch College)
- Highnam, Jack (Mckinnon Secondary College)
- Hillier, Monique (Lauriston Girls School)
- Hobson, Richard (Gippsland Grammar - Senior)
- Hodge, Bonnie (Blackburn High School)
- Hodgson, Matthew (Fountain Gate Secondary College)
- Howgate, Adam (The Peninsula School)
- Hughes, Mitchell (St Bernard's College)
- Hurrey, Brooke (Beaconhills College - Berwick)
- Jaggard, Maxim (St Bernard's College)
- Jankovskis, Nicholas (The Knox School)
- Jeffries, Rosaleen (Siena College)
- Johns, Liam (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Johnson, Adrian (Trinity Grammar School)
- Jordan, Casey (Haileybury Girls College)
- Keast, Mollie (Warrnambool College)
- Kelly, David (De La Salle College)
- Kmita, Krystian (Xavier College)
- Linssen, Sebastian (St Helena Secondary College)
- Maitland, Monique (Mentone Grammar School)
- Mann, Colleen (Eltham High School)
- Mann, Natalie (Belmont High School)
- Masterson, Lewis (Balwyn High School)
- May, Jordan (Ballarat Clarendon College)
- Mcconville, Nicholas (Gippsland Grammar - Senior)
- Mcewen, Georgina (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Mckenna, Patrick (Salesian College Sunbury)
- Mckenzie, Daniel (Caulfield Grammar School)
- Mckessy, David (St Kevin's College Toorak)
- Mcneice, Erica (Balwyn High School)
- Mcshane, Hamish (The Peninsula School)
- Molloy, William (Xavier College)
- Morgan, Ciaran (St Francis Xavier College)
- Mytton, Sarah (Melbourne Girls Grammar)
- Nguyen, Anha (John Monash Science School)
- Nix, Bridget (Aquinas College)
- O'Donnell, Joseph (Ballarat Clarendon College)
- Pane, Alana (Our Lady of Mercy College)
- Papandrea, Vincent (Simonds Catholic College)
- Paxman, Georgina (St Columba's College)
- Pedretti, Grace (Wanganui Park Secondary College)
- Polkinghorn, Timothy (Xavier College)
- Ponsford, Ainslie (Mckinnon Secondary College)
- Porte, Rebecca (Sacred Heart College Geelong)
- Pozzer, Thomas (Marcellin College)
- Prentice, Megan (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Pykoulas, Angelique (Korowa Anglican Girls' School)
- Riley, Brad (Mill Park Secondary College)
- Ritchie, Kaitlyn (Galen College)
- Robertson, Kate (Brighton Secondary College)
- Robinson, Gardner (Xavier College)
- Rolley, Tess (Toorak College)
- Romas, Adam (Yarra Valley Grammar School)
- Romeril, Samuel (St Patrick's College)
- Runting, Catherine (Western Port Secondary College)
- Rush, Lily (Korowa Anglican Girls' School)
- Ryan, Alisha (Mooroolbark College)
- Sands, Clare (Rochester Secondary College)
- Singleton, Hannah (Wesley College)
- Stamoulis, Spiros (Melbourne Grammar School)
- Steele, Lucy (Canterbury Girls Secondary College)
- Steere, Madeleine (St Catherine's School)
- Stefanac, Alexander (St Kevin's College Toorak)
- Stevenson, Maxwell (Luther College)
- Stevenson, Zachary (Luther College)
- Strachan, Lachlan (Scotch College)
- Stubley, Andrew (Waverley Christian College)
- Sutton, Tegan (St Mary of The Angels School)
- Tarzia, Lorenzo (St Kevin's College Toorak)
- Thomas, Jenna (Bacchus Marsh Grammar)
- Tivendale, Claudia (St Margarets School)
- Todd, Stephanie (Lilydale High School)
- Tozer, Amy (Flinders Christian Community College)
- Tran, Kimberley (Elisabeth Murdoch College)
- Tun, Derek (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Vogiatjis, Johnny (Oakleigh Grammar)
- Walker, Hannah (St Michael's Grammar School)
- Walsh, Laura (Oxley Christian College)
- Ward, Clare (Loreto Mandeville Hall)
- Warren, Renee (Elisabeth Murdoch College)
- Waters, Nicholas (Marcellin College)
- Weatherall, Rebecca (Siena College)
- Wright, Peter (Maribyrnong Secondary College)
- Xue, Edward (Melbourne Grammar School)
- Yodgee, Tyler (Our Lady of Mercy College)
- Young, Laurence (St Kevin's College Toorak)
- Young, Tess (Beaconhills College - Pakenham)
- Zapantis, Zoe (Presentation College Windsor)
40 (176 total)
- Allison, Jayden (Catholic College Sale)
- Antonuccio, Victoria (Kilbreda College)
- Avice, Patrick (Mazenod College)
- Baker, Tamara (Glen Waverley Secondary College)
- Barkla, Lachlan (Carey Baptist Grammar School)
- Barling, Jenni (Mildura Senior College)
- Barry, Rebecca (Lauriston Girls School)
- Batters, Madeleine (Catholic College Bendigo)
- Berlangieri, Nicholas (Salesian College)
- Bianco, Matthew (Marcellin College)
- Bidmade, Michaela (Overnewton Anglican Community College)
- Biggs, Bailey (Geelong Grammar School)
- Bragg, Janelle (Werribee Secondary College)
- Bramble, Erica (Distance Education Centre Victoria)
- Breidahl, Sacha (Firbank Grammar School)
- Brew, Brendan (Gippsland Grammar - Senior)
- Brew, Kathleen (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Britnell, Alyssa (Ballarat Clarendon College)
- Broadbridge, Daniel (Gippsland Grammar - Senior)
- Brodie, Lochie (St Bede's College)
- Brown, Kate (Galen College)
- Bucci, Laura (Upwey High School)
- Burke, Marcus (Melbourne Grammar School)
- Caiger, Callum (Williamstown High School)
- Cairns, Lachlan (St Leonards College)
- Calabrese, Domenic (Koonung Secondary College)
- Cameron, Caitlyn (Carey Baptist Grammar School)
- Cameron, Genevieve (Monivae College)
- Chan, Barry (East Doncaster Secondary College)
- Chan, Raymond (Melbourne High School)
- Chester, Georgia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Clark, Michael (Mount Waverley Secondary College)
- Clarke, Patrick (St Kevin's College Toorak)
- Clarke, Ryan (Melbourne Grammar School)
- Cooper, Mitchell (Marcellin College)
- Corps, Maighan (Mill Park Secondary College)
- Costa, Timothy (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Couper, Abby (Ringwood Secondary College)
- Cox, Laura (Mentone Grammar School)
- Crawshaw, Emily (Siena College)
- Cullis, Shannyn (Mooroolbark College)
- D'Elia, James (Salesian College)
- De Silva, Raphael (Xavier College)
- De Wit, Emma (Mater Christi College)
- Deroon, William (Heathdale Christian College Werribee Campus)
- Dinnison, Matilda (Methodist Ladies College)
- Dirisan, Joshua (Waverley Christian College)
- Donovan, Kayla (Mornington Secondary College)
- Dower-Cook, Tayla (Loreto College)
- Dreher, Leonard (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Duff, Graeme (St Kevin's College Toorak)
- Duffus, Lucy (Terang College Secondary Campus)
- Duyker, Isabel (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Ellis, Corey (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Emmett, Mitchell (Yarra Valley Grammar School)
- Epple, Jacob (Tintern Schools)
- Evans, Bronte (Loreto Mandeville Hall)
- Evans, Brooke (Sunbury Downs Secondary College)
- Evans, Cameron (Assumption College)
- Evans, Georgia (Ruyton Girls' School)
- Evans, Maya (Upwey High School)
- Fitzgerald, Matthew (Wheelers Hill Secondary College)
- Forbes, Liam (Penola Catholic College)
- Foster, Claire (Firbank Grammar School)
- Franks, Mitchell (Lilydale High School)
- Franz, Mason (Salesian College)
- Fuller, Thomas (Melbourne Grammar School)
- Gale, Serena (Kardinia International College)
- Gardner, Breanna (Frankston High School - VCE Campus)
- Gayther, Rachael (Ringwood Secondary College)
- George, Liara (Bellarine Secondary College)
- Gilliver, Samantha (Mentone Grammar School)
- Glynn, Catherine (Loreto Mandeville Hall)
- Grinter, Rebecca (Oberon High School)
- Gubbels, Clayton (Berwick Grammar School)
- Gucciardo, Jayson (St Kevin's College Toorak)
- Gulen, Jacinda (Haileybury Girls College)
- Harper, Hannah (Mckinnon Secondary College)
- Harris, Liam (Eltham College)
- Harrison, Luke (Strathmore Secondary College)
- Hodgson-Lane, Wolfgang (Monivae College)
- Hollings, Andrew (Ruyton Girls' School)
- Holt, Curtis (Brighton Secondary College)
- Hunter, Zachary (Whitefriars College)
- Irish, Evan (Wheelers Hill Secondary College)
- Jakanovski, Philip (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Jeans, Kate (Koonung Secondary College)
- Jennett, Rose (The Geelong College)
- Karahalios, Panagiota (Northcote High School)
- Kimber, Molly (Buckley Park College)
- Kimpton, Joshua (Overnewton Anglican Community College)
- Langford, Kyle (Ivanhoe Grammar School)
- Lannan, Matthew (St Bede's College)
- Lundin, Oskar (Belmont High School)
- Luo, Amy (Fintona Girls School)
- Lynch, Jordan (Haileybury College)
- Macwhirter, Rebecca (Fairhills High School)
- Majczyna, Megan (Matthew Flinders Girls' Secondary College)
- Mancuso, Christina (Marian College Myrtleford)
- Mcdonald, Stephanie (Lavalla Catholic College)
- Mercuri, Nicholas (Whitefriars College)
- Milivojevic, Aleksander (Gladstone Park Secondary College)
- Moir, Lachlan (Brauer College)
- Molnar, Andrew (Beaconhills College - Berwick)
- Morey, Drew (Kingswood College)
- Morrish, Lauren (Ouyen P-12 College)
- Mundy, Stephanie (Loreto College)
- Murchie, Edward (Scotch College)
- Nicolson-Biggs, Amaya (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Nilsson, Jarod (Haileybury College)
- O'Dowd, Mitchell (Saint Ignatius College Geelong)
- O'Sullivan, Sophie (Loreto Mandeville Hall)
- Olivier-Gargano, Laurence (Frankston High School - VCE Campus)
- Palmar, Inessa (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Parkinson, Darcy (Upwey High School)
- Paterson, Carly (Cobram Secondary College)
- Pavlou, Nicholas (Brighton Grammar School)
- Penny, Allanah (Sacred Heart College Geelong)
- Pereira, Kate (Loreto Mandeville Hall)
- Perera, Seveni (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Peterkin, Maddison (Loreto College)
- Pilla, Sabrina (Maribyrnong Secondary College)
- Pirrotta, Mary (Ave Maria College)
- Poole, Timothy (Rochester Secondary College)
- Prendergast, Olivia (Loreto College)
- Pryn, Sophie (Our Lady of Sion College)
- Pupillo, Alexander (St Bernard's College)
- Quinn, Edward (Haileybury College)
- Regan, Emma (Santa Maria College)
- Reynolds, Kaitlyn (Victory Lutheran College)
- Reynolds, Mark (Beaconhills College - Berwick)
- Rowe, Sarah (Girton Grammar School Ltd)
- Russell, Thomas (Melbourne Grammar School)
- Ryder, Benjamin (Kardinia International College)
- Sadiku, Aidin (Trinity Grammar School)
- Saltalamacchia, Elliana (Mater Christi College)
- Samon, Fergus (Galen College)
- Sbaglia, Genna (Marymede Catholic College)
- Scira, Jakem (St Bede's College)
- Seit, James (St Bernard's College)
- Serafini, Charlotte (Methodist Ladies College)
- Sim, Annabelle (Genazzano F.C.J. College)
- Skliros, Yianni (Ivanhoe Grammar School)
- Slykhuis, Jack (St Leonards College)
- Smith, Joshua (Frankston High School - VCE Campus)
- Soh, Charissa (Balwyn High School)
- Spence, Matthew (Galen College)
- Spinks, Ashley (Loreto Mandeville Hall)
- Staben, Katelin (Korumburra Secondary College)
- Standfield, Rebecca (Mentone Girls' Secondary College)
- Starzer, Amy (Maribyrnong Secondary College)
- Stekla, Michael (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Stephens, Martin (Mildura Senior College)
- Stewart, Rhiannon (Diamond Valley College)
- Stinear, Gabrielle (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Tamburini, Nicole (Mill Park Secondary College)
- Tarollo, Erin (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Theuma, Taylah (Ave Maria College)
- Thomson, Sophie (Melbourne Girls Grammar)
- Timmons, Rosie (Catholic Ladies College)
- Tinney, Kate (Loreto College)
- Turner, Hayley (Our Lady of Mercy College)
- Tyrrell, Loren (Kilbreda College)
- Van Zeil, Brittany (Frankston High School - VCE Campus)
- Velonis, Matika (Star of The Sea College)
- Vienet, Lauren (Koonung Secondary College)
- Walker, Teagan (Maribyrnong Secondary College)
- Wall, Madison (Marist Sion College)
- Walsh, Eythan (Strathmore Secondary College)
- Ward, Ciara (Genazzano F.C.J. College)
- Watson, Julian (Balwyn High School)
- Webb, Grace (Mooroolbark College)
- White, Samantha (Carey Baptist Grammar School)
- Wilson, Thomas (St Joseph's College Echuca)
- Wright, Charles (Xavier College)
- Wright, Nicholas (Luther College)